Czym jest Counter Strike Global Offensive

gry do pobrania za darmoCounter-Strike: Global Offensive nie jest nową część kultowego już Counter-Strike’a. To raczej doświadczenie zebrania wszystkiego co najlepsze ze starego CS-a i poświęcenia go w technik drugiej dekady 21 wieku. Podstawowa mecz w CS Global Offensive nie stała się. Mamy duet drużyny: terrorystów natomiast antyterrorystów, którzy walczą ze sobą na różnych mapach. Kiedy niekiedy dodatkowym celem widnieje uratowanie zakładników. W tych klasycznych trybach gry, gdy w ciągu rozgrywki nasza kreacja zginie, to nie odrodzi się kędyś na mapie. Nie zbieramy też kroków doświadczenia (XP), w środku które potem sprostalibyśmy ulepszyć naszą kreacja. Z tego powodu Counter-Strike: Global Offensive jest FPS-em opartym tylko na naszych prawdziwych kwalifikacjach. Nie mamy możliwości, by za kasę bądź żmudne ślęczenie ponad grą podrasować naszego wojaka. CS Global Offensive wprowadza aczkolwiek dwa nowe organizmy gry: Arms Fajerwerki i Demolition. Tu znajdziemy już wracanie do gry w innej części mapy po śmierci (re-spawn). Jednakże w ów klasyczne tryby wojny gra się pewność siebie lepiej. Są one oczywiście trudniejsze, zasłużeni gracze CS-a posiadają w nich hegemonię. Konieczność pozostawania pod ręką życiu sprawia, iż Counter-Strike: Global Offensive wciąga o wiele z większym natężeniem niż inne beztroskie FPS-y online. Szata graficzna w Counter-Strike: Global Offensive nie zachwyca w porównaniu z pozostałymi strzelankami, ale sama w sobie nie wygląda źle. Antyczne mapy zostały ostrożnie odświeżone, tak samo jak estetyka interfejsu podczas bitwy.
Fanów najbardziej prestiżowej sieciowej strzelaniny na PC Counter Strike zelektryzowała wczorajsza nowina – Valve tworzy nowego CS, Counter Strike: Global Offensive (CS GO). Odgrywa pojawi się w sprzedaży w lipcu 2012 roku tudzież będzie rozprowadzana cyfrowo za pośrednictwem aplikacji Steam. Nie wiemy w dalszym ciągu czy Valve udostępni demo Counter Strike Global Offensive jednak jeżeli tak się stanie to bezspornie szybko poinformujemy Was o tym.
O CS GO odrobinę jeszcze wiadomo. Umiemy jedynie, że odgrywa będzie zawierać najsolidniejsze (i nieco podrasowane) elementy części pionierskiej (np. de_dust) tudzież na tym fundamencie będzie budować w dalszym ciągu. W Global Offensive znajdą się mapy nowe, postacie tudzież rodzaje broni i co najciekawsze dostępne są skiny do cs go które urozmaicają rozgrywkę, zmieniając nam wygląd broni ale także i rękawicznki czy też wzory graffiti. Ekskluzywną informacją dla pewnych fanów gry znajduje się również zapowiedź naniesienia nowych trybów internatowych zmagań (nie podano jeszcze dokładnie jakich).
Warstwa graficzna nastała znaczącym zmianom tudzież gra podobno prezentuje się świetnie (a owe za sprawą zaktualizowanego serce Source produkcji Valve). Jeżeli to zgodność z rzeczywistością to CS GO będzie z pewnością 1 z najważniejszych strzelanin 2012 roku tudzież być może stanie się trzecim (obok CoD tudzież Battlefiled) konkurentem aż do korony wszystkich FPS-ów. Oczywiście nadal nie wiemy ile odgrywa będzie kosztowała znajduje się jednak, że tobie, którzy liczą na darmowy prezent odkąd wydawcy gry mają możliwość poczuć się nieco zawiedzeni.
Prezentowana tutaj odgrywa cs go pobierz została wydana w lipcu 2012. O ile wydawca zdecyduje się na opublikowanie sali demo gry, owe natychmiast umieścimy ją na naszym serwisu. Tymczasem odsyłamy na stronę internetową Steam, dokąd uzyskacie więcej danych o grze tudzież niebawem rozpocznie się jej przedsprzedaż.
Counter-Strike: Global Offensive owe świetnie odświeżony prezes dobry Counter-Strike. O ile jesteś gotów niełatwo popracować nad procesem swoich umiejętności, nie boisz się mnóstwo szybkich śmierci z początku, to satysfakcja, podczas gdy coś wreszcie Tobie wyjdzie, wynagrodzi Tobie po stokroć ofiarowany na nowego CS-a czas.

Zobacz też krótkie video przedstawiające grę Counter Strike Global Offensive: