Opis kolejnej odsłony FIFA16

gry do pobrania za darmoFIFA 16 to najnowsza wersja gry która jest następną odsłoną znanej a najpopularniejszej gry piłkarskiej. Dobrze znana mnie FIFA 16 przynosi graczowi wiele ciekawostki. Gra tworzona prze Electronic Arts okazała się na nasze blaszaki jak i na popularne konsole walk. W odsłonie 16 Electronic zatroszczył się o mase ciekawostki oraz ulepszeń. W tym także w FIFA 16 Download będzie wolno grać reprezentacjami dam gdzie mamy aż do dyspozycji aż dwunastu zespołów kobiet. Minusem jest natomiast iż grając kobietami jesteśmy w stanie rozgrywać tylko zastania towarzyskie i quizy jednoosobowe.
FIFA 16 Pobierz przynosi oraz zmiany w Ultimate Team w tąże wersji gry określenie została zmieniona na Draft. Zmiany wkroczyły przede wszystkim przy aranżowaniach drużyn. W FIFA 16 proces aranżowania drużyn został w dużej mierze uproszczony. Zwycięstwa w Darft przynosi określoną pulę nagród leczy żeby zagrać powinno się zapłacić wpisowe w postaci monet, ciągów lub żetonów Draft. W trybie rozwoju w Fifa 16 pełna wersja również pojawiają się ciekawostki. Zostały wprowaszone quizy przedsezonowe które mają na celu pomoc w wypracowaniu odpowiedniej dla osób taktyki. Biorąc wkład w treningach lecz również podniesiemy umiejętności naszych zawodników ale oraz i własne. Sztuczna inteligencja została silnie podkręcona dzięki w jakim celu gra staje się trudniejsza. Twórcy FIFA 16 pc zbywają nam większe potencjał kontrolowania piłkarzy gających z tyłu. Ta możliwość pozwoli nam porządniej wykorzystać tyły i momentalnie cofać się aż do obrony. Dostajemy aż 25 całkiem opcji związanych z poruszaniem się nowych. Posiadamy opcję wyznaczania rozciągłości wślizgów oraz odrzucenia animacji atakowania. Fifa 16 download wzmacnia nam nowy architektura podań dlatego aktualnie możemy wykonywać prędkie oraz krótkie oddania w najtrudniejsze stanowiska. Zmiany zaszły a w dryblingu. Na skutek niej w FIFA 16 możemy determinować jak i kiedy pragniemy dotknąć piłki. I to tylko garstka zmian na początek chesz się przekonać azali podołasz nowej grze fifa 16 do pobrania PC już dzień dzisiejszy.
Gra musi dobijać do brzegu na rynku co rok, bo zapewnia wydawcy spory wpływ aż do budżetu. Wciskanie graczom tego samego co ostatnio szybko spotkałoby się z kompleksowym niezadowoleniem nawet, jeśli gra była bliźnia perfekcji. Stąd podobnie potrzeba zmian. Wielkich i małych, w wyższym stopniu lub mniej trafionych – nieważne. FIFA co roku powinna mieć kilka składników, które są pionierskie, bo inaczej nie egzystowałoby jak reklamować tytułu. Także i w powyższym roku nie zabrakło pozornie sporych modyfikacyj, które jednak znaczą się mieć nie bardzo wielki wpływ na esencję gry – mecze.

Rangę prawdziwej nowości można asygnować wprowadzeniu do walki kobiet. EA Sports postanowiło dostrzec, iż przez ostatnie latka na znaczeniu osiąga futbol w damskim wykonaniu, stąd podobnie decyzja o dodaniu do gry 12 narodowych, żeńskich reprezentacji. Twórcy gry przedstawili w FIFA 16 Niemcy, USA, Francję, Szwecję, Anglię, Brazylię, Kanadę, Australię, Hiszpanię, Chiny, Włochy tudzież Meksyk, przygotowując gorliwe, trójwymiarowe modele zawodniczek, by panie poruszały się tak, jakim sposobem w rzeczywistości. Nawet włosom poświęcono sporo obserwacyj, by fruwały należycie podczas biegu. Pasztet polega na tymże, że choć na papierze można ilustrować to jako liczną nowość, dla bitwy nie ma większego znaczenia. Większa część zapaleńców i tak zostanie przy swoich ukochanych klubach i chłopskich reprezentacjach danego państwa. Dodatkowo rozgrywka kobietami nie różni się mocno od meczu, w którym występują mężczyźni. Ot, kobiety są delikatniejsze, owo i widać, iż mają trochę skromniej siły, chociażby na przestrzeni zderzeń. Poza tym widnieje to innowacja, jaka ma raczej niższe znaczenie. Pewnie gros zagra z ciekawości, niektórzy czasem zdecydują się na dowolny mecz w rowku towarzyskim czy pucharze sezonów i tak duża liczba.
Dla mnie osobiście nowością o wyższym znaczeniu jest prolegomena draftu to trybu FIFA Ultimate Załoga. Jest to podejście, który przez lata wyrósł na jeden z najważniejszych elementów serii ostatnie. Gracze kreują w nim załogę kompletując ją spośród losowo przyznawanych kart, natomiast dobierając zawodników do składu zwracają uwagę na owe, czy dani kopacze dobrze na boisku się rozumieją, lub nie. Wpływa na to czynnik ściągania, a także ligi tudzież klubu, w jakim grają. Piłkarzy jest dozwolone wystawiać na licytacjach, a także nabywać ich w ten sam sposób. Z reguły widnieje to mozolne praca, bo każdy nieznany zawodnik musi nanosić się odpowiednio w posiadany przez naszą firmę zespół. A owo trwa, szczególnie, jeśli nie chcecie wkładać prawdziwej gotówki na zakup kolejnych zestawów.

Draft wprowadza do FUT powiew potrzebnej świeżości natomiast. Kompletujemy w nim zespół krótkotrwały, którym weźmiemy uczestnictwo w jednym turnieju – przeciwnikiem do zniesienia SI lub prawdziwi gracze w systemie online. Do dyspozycji znacznie lepszych zawodników otrzymujemy, niżeli podczas startu w klasycznym FUT. Pomyślnie kapitanem drużyny przypuszczalnie zostać np. Cristiano Ronaldo, taki nabytek w oryginalnym systemie kosztuje masakrycznie dużo wirtualnej gotówki. Jakkolwiek, że do dynamiczności mamy sporo wyższych zawodników, należy przypominać sobie o tworzeniu obsady, która na boisku dobrze się rozumie, stąd też kiedy niekiedy wybrać trzeba zawodnika słabszego, ale pochodzącego z tej samej ligi co partner w pomocy czy z tego samego klubu jego, co napastnik, do jakiego będzie dogrywał piłkę. Zabawa w drafcie jest więc szybsza i mniej czasochłonna, stworzyć możemy całokształt, którym pobawimy się kilkanaście minut, powalczymy o jak najkorzystniejsze miejsce, a od tego czasu odejdzie on w zapomnienie, by najbliższym razem tworzyć całkiem nieznany team. To fajowe i przydatne fortel, które docenią szczególnie osoby spędzające okres z FIFĄ spośród doskoku, gdy figa z makiem mają wolny, weekendowy wieczór czy godzinę wolnego po przyjeździe z pracy.
Mimo FIFA Ultimate Zespół w FIFA 16 oczywiście znajdziemy skończony przegląd różnych trybów, w które wolno zagłębić się na podłużne tygodnie, jeśli nie miesiące. Sam postępowanie menadżerski, w którym mecz po meczu prowadzimy wybrany zespół do w lidze i krajowych czy międzynarodowych pucharów zwycięstw, owe opcja na kilkaset godzin wypełnionych sportowymi emocjami. A jednak jest jeszcze postępowanie kariery skupiający się na graniu 1 zawodnikiem, którym przeskakujemy z sezonu na sezon do jeszcze lepszych klubów. Potrafi to być wręcz bramkarz. Co więcej, tworzyć możemy także własne własne turnieje, w których startują wskazane kluby, a 1 z najlepszych form na zabawę znajduje się oczywiście tryb wieloosobowy, w którym mierzymy się z intensywnymi przeciwnikami. Prym dyrda tu sezon netowej, w którym gramy wybranym zespołem (także w wersji spośród FUT) w prawdopodobnych ligach z pozostałymi graczami, przechodząc jeszcze wyżej i mierząc się z jeszcze lepszymi graczami. To znaczy dopiero opcja, jaka może sprawić, iż znajomi nie napomkną Was na miasteczku przez długie tygodnie – szczególnie, pod warunkiem jesteście głodni potyczki, chociażby z powodu dłuższej od wirtualnego kopania piłki pauzy.

W karierze, FIFA 16 sprowadza drobne, lecz doskonale interesujące zmiany. Nareszcie pomiędzy kolejnymi meczami w lidze umiemy trenować naszych zawodników. Maksymalnie jednorazowo na trening zabieramy pięć wskazanych piłkarzy. W stosunku do obranej taktyki jesteśmy w stanie w ten sposób wzmacniać istota zespołu, albo również decydować się na szkolenie młodzieży, oczekując na późniejsze profity ze sprzedaży obiecujących kopaczy. Treningi skupiają się na rozlicznych cechach, takich podczas gdy strzały, podania bądź kiwanie. Wypracowanie prawdziwego postępu to obowiązek na wiele (wirtualnych) tygodni, gdyż pomnożenie statystyk jest drobny. Fajnie, że naniesiono taką opcję, treningi pochłaniają jednak do licha i trochę czasu. Nie wiem, podczas gdy inni, ale sam jeden dość szybko począłem je symulować, co pozwalało mi na zaoszczędzenie cennych minut, choć kosztem nadal mniejszej efektywności.
Odmienna możliwość to odgrywanie przedsezonowych turniejów. Na kształt Real Madryt bądź Arsenal możemy wciąć ekipę na wakacyjny trip, w jakim w jednym spośród wybranych krajów zmierzą się z inaczej europejskimi potęgami. Opłacają jest ekstra gotowizna, która zawsze przyczyni się na ponadprogramowe transfery, szczególnie, kiedy prowadzimy mniej dostatni klub. To pomocnicza mała nowość, jakiej w sumie – zdołałoby nie być oraz nikt pewnie iżby z tego niedoli nie robił. Ekstra jednak, że istnieje, bo nie musi sensu stać w miejscu. Takich miałkich zmian jest notabene więcej. Pojawiły się animacje zawodników nowe, w powyższym cieszynki, a także znikający spray, którym sędziowie malują na murawie linie wyznaczające pozycja piłki czy pozycja, w którym powinno stanąć mur. Ojca gry wprowadzili oryginalne twarzy niektórych piłkarzy i kolejne stadiony, dzięki czemu na liście znajduje się nuże 50 prawdziwych a 28 wirtualnych przedmiotów. Pojawił się dodatkowo „trener”, który na przestrzeni meczu pod prowadzonym piłkarzem wyświetla wzmianki co do możliwych posunięć. Wyłączamy i go jednym przyciskiem (RT), na co zresztą finalnie zdecydowałem się, bo wzmianki przełączały się spośród pewnym opóźnieniem pod znaczników zawodnika, co wprowadzało trochę chaosu. Podpowiedzi są acz całkiem fajnym rozwiązaniem i jeżeli EA Sports dopracuje ich działanie, może być przydatne podczas meczu, tym chętniej, że ustalić jest dozwolone ich różny kategoria zaawansowania, dzięki dlaczego będą przydatne podobnie jak początkującym, jak i wprawnym graczom.

Co do modyfikacji w rozgrywce, EA Sports zapewnia o wielu wprowadzonych przebudowach, które faktycznie rzutują na zabawę, acz nie zawsze w pozytywnym kontekście. Oryginalnie wydawało się, iż mecze mocno zwolnią, a FIFA obierze kurs na w wyższym stopniu symulacyjne i stopniowe konstruowanie ataku miast dwóch szybkich podań i rajdu na bramkę przeciwnika. Konsekwencja został zmniejszony patchem wydanym tuż platforma obywatelska premierze, ale dalej tempo meczu nie jest tak duże, jak w zeszłej odsłonie. To niepokojące rozwiązanie, bo nie zadowoli fanów w wyższym stopniu zręcznościowego kopania piłki i nie zdarzy, że FIFĘ wybiorą fani symulacji, jacy i tak pozostaną z Pro Evolution Soccer, szczególnie, iż nowa odsłona widnieje najlepszą z wielu ostatnich lat. W fifa 16 pobierz rytm może nadal istnieć wysokie, ale zobowiązuje do to zmiany ustawień w opcjach, iżby sztucznie podkręcić prędkość zabawy. Strzały oraz nie są istotnie efektowne jak świeżo, dobrze wypada przeciwnie zaś inna lansowana w zapowiedziach nowość – drybling bez piłki, który pozwala na zmylenie obrońcy ruchem samego ciała oraz stworzenie sobie w konsekwencji przestrzeni na boisku. Lepiej wypadają odbiory piłki, które obecnie można także sfingować. Bramkarze grają odpowiednio i realistycznie, wyjątkowo, że rzadziej przytrafiają im się najprostsze z błędów. Nie oznacza to jednak, iż bronią zawsze oraz wszędzie, co grzmoci meczu widowiskowości. Ogólnie fani FIFA 15 będą kręcić nosem, ale do nowem systemu rozgrywki jest dozwolone się szybko przyswoić i czerpać spośród niego wiele uciechy. Szczególnie, że asekuracja gra solidniej aniżeli ostatnio i jest dozwolone jej zaufać w większym stopniu.
Duże nadzieje żywiłem biorąc pod uwagę z nową stroną dźwiękową, a dokładnie mówiąc komentatorami. Spośród duetu Szpakowski-Szaranowicz pozostał już tylko ów pierwszy, który ów razem komentuje w duecie z Jackiem Laskowskim. Choć przypadkiem duet to nazbyt duże słowo, dlatego że Dariusz ma śmiałość więcej do wyrażenia, Jacek natomiast odzywa się co jego trzy-cztery kwestie, przeważnie mówiąc jakąś ciekawostkę na temat drużyn, jakie są akurat na boisku. Nie powinno tu jakiejś dzisiejszej jakości, wycięto przeciwnie zaś sporo wkurzających głupotek z poprzedniej fragmenty, poprawiono także wymowy nazwisk, pozbywając się najprostszych błędów. Później jednak musicie mieć znaczenie z tym, iż część kwestii powtarza się zbyt częstokroć, natomiast co niektóre odpalane są w całkowicie złym i nie pasującym do sprawie momencie. Skoro jesteśmy przy technicznych szczegółach już, owo zdanie o oprawie wizualnej, która w poniższym roku nie doczekała się żadnej zmiany. Jest nieznacznie ładniej niż w zeszłej części, co oznacza tyle, że rozrywka nadal jest nader ładna, jednak zmiany są na tak duża liczba niewielkie, że ale wręcz wprawne oko ujrzy obie gry na screenach. Nie zmieniło się także owo, że najładniej wyglądają zbliżenia na zawodników, a na trybunach siedzi w sumie niemrawa publiczność, z powtarzającymi się modelami kibiców.

FIFA 16 owo ogromna i bajecznie zaprojektowana piłkarska rozrywka, która od lat nie schodzi poniżej wysokiego poziomu już. EA Sports do gry sporo mniejszych nowości wprowadziło, czasami trafionych (draft, treningi w sezonie), czasami mniej (reprezentacje kobiet). Głównie po owo, by gracze nie czuli, że wciska im się ów sam produkt, co ostatnio. Twórcy potrzebowali nawet drastycznie hamować tempo zabawy, co po łatce poszło w sumie na pół gwizdka, bo ponownie upodobnili grę do 15 FIFA. Jest trochę w inny sposób, ale jeśli lubicie szybką piłkę, dwie podania, bieg na bramkę i bombę posłaną w stronkę bramki przeciwnika powinniście zostać przy przeszłej odsłonie. Fani wolniejszego budowania akcji tudzież rozpracowywania formacji obronnej przeciwnika będą z większym natężeniem usatysfakcjonowani. Ja samodzielnie dobrze bawiłem się przy obu stronach. Być może dlatego, iż FIFA służy mnie przede wszystkim do płytkich posiedzeń i meczów jeden na 1-ego z kolegami. A w tym od lat jest naprawdę dobra już.

Warto obejrzeć video z rozgrywki FIFA16:

Już od września 2017 roku dostępna jest gra FIFA 18 do pobrania z nowymi ulepszeniami, które poczujesz podczas rozgrywki w trakcie meczów. Nowa grafika, nowi zawodnicy, nowe zachowania piłkarzy i wiele więcej znajdziesz w kolejnej części gry FIFA!