Co nie co o grze GTA 5

gry do pobrania za darmoGrand Theft Auto 5 pojawiło się przed momentem na rynku i wydaje się to najbardziej rozwinięta część serii GTA, do tej pory. Tym ogółem, wracamy do Przeznaczenie Santos, miasta, w którym miało pozycja GTA: San Andreas. Jest więcej, porządniej i bardziej powszechnie niż jakiejkolwiek odmiennej grze. Czy owe możliwe byśmy posiadali do czynienia z najefektywniejszą grą wszechczasów?
Intensywny scenariusz
Fabuła GTA 5 do pobrania obraca się wokół trzech mężczyźni: Franklina, Michaela oraz Trevora. Franklin owe gangster, wyciągnięty popularnie z getta, kto bardzo pragnie się wybić (m. in., dlatego, by zaimponować swojej byłej dziewczynie). Michael jest poczesnym, emerytowanym kasiarzem spośród rodzinnymi problemami. Trevor, natomiast, to łatwy, ale temperamentny opętaniec, handlujący narkotykami. Trevor i Michael potrafią się od przekroczyła, natomiast Franklin poznaje ich dopiero w czasie gry. Pełna trójka przypada osobiście do gustu oraz zakłada mały związek zawodowy przestępczy szybko, kto z radością łupi, morduje i zastrasza.
W grze często przełączamy się między bohaterami, co pozwala naszej firmie dobrze ich uchwycić sens. Każdy z gentlemanów ma swoje osobiste życie i tematy, dzięki czemu rozgrywka jest zróżnicowana, i historia wciąga. Bawić się w GTA V, to jak dosięgać wzrokiem 3 różne seriale. Przygody Franklina odwołują gangsterski serial czupryna Ice Cube-a, awantura Micheala to profesjonalna telenowela, a Trevor to bohater dziwnego sitcomu.
Los Santos i okolice
W serii GTA, własnymi bohaterami są miasta, w których toczy się akcja. W San Andreas były to Los Santos, San Fierro a Las Venturas. W GTA V, krąży jedynie Los Santos. Ale cóż to za powrót! Dola Santos jest duże. Obszarem, przypomina ono Liberty City z GTA IV, i urodą zachwyca gdy nigdy wcześniej. Analogia do Los Angeles jeszcze nigdy nie było tak łudzące. W grze odwiedzimy lotnisko, które zauważa LAX jak dubel krople wody, różne dzielnice wydające się być żywcem atrakcyjne z Hollywood a plaże, które dobrze już wiemy z serialu Słoneczny patrol.
Jak, jakimś cudem, uda Ci się nie uwzględnić granice miasta, do Twojej dyspozycji mają połacie pięknych, dziewiczych terenów. Na przykład, na północy miasta znajduję się monumentalny apogeum Mount Chilliad. A choć dotarcie do niego zajmuje świń czasu, jest to ekskursja warta zachodu. Sama mapa GTA V jest tak duża, jak Grand Theft Auto: San Andreas, Red Dead Redemption i GTA IV razem wzięte. Z dwiema wsiami, jeziorami, górami i odmiennymi typami krajobrazów, które pozostawimy Wam do odkrycia, świat GTA V imponuje zróżnicowaniem i pięknem.
Grywalność
W kwestii grywalności, GTA V bez ogródek góruje nad odmiennymi tytułami. Trzej głowni bohaterowie sprawiają, że rozgrywka jest poparta. Bardzo podoba nam się to, że w niektórych misjach wcielamy się ale wręcz w jednego z bohaterów, a w innych, zadania osiągamy całą trójką.
Wydaje się, że Rockstar zapożyczył wiele rozwiązań z innych doskonałych gier. Sterowanie w GTA V jest nader poprawione i posiadamy wrażenie, że gramy w Driver: San Francisco. Walka w grze przypomina doskonałą strzelankę Max Payne 3, a zwiedzanie terenów, otaczających Przeznaczenie Santos, przywołuje połączenia z Red Dead Redemption. Z racji tego, iż te ostatnie dwaj również należą aż do Rockstar Games tytuły, dojazd do gotowych urodzeń technicznych nie sprostał być zbyt dokuczliwy tych. Najważniejszym atoli jest fakt, iż zostały one całkowicie zintegrowane z batalią; w GTA V wszystko wydaje się sprawiać bezbłędnie. Fakt, iż w tak bezkresnej grze praktycznie nie ma błędów, wywołuje nasz ogromny estyma. Dbałość o szczegóły także imponuje. Tymże razem, będziemy mieć ochotę więcej czasu na kradzież samochodu w nawiązaniu na konieczność uruchomienia silnika, a w czasie latania samolotem, nastąpi nam zmierzyć się z turbulencjami. Nie mówiąc o głównym wątkiem fabuły, twórcy GTA V dostarczyli nam oraz inne źródła frajdy. Co powiecie na rundkę golfa ewentualnie tenisa? A przypadkiem macie ochotę zarekwirować ukochanego pieska na spacer? Do własnej dyspozycji będzie oraz udział w triatlonie, wyścigi samochodowe natomiast gra w dynamiczny w klubie nocnym. Zdobyte w bitwie, coraz większe, flota będziecie mogli wyjawiać na zakup posiadłości, tatuaże oraz spekulacje na giełdzie. Przed się obejrzycie, pozostanie Was stać poniekąd na prywatny samolot odrzutowy!

Możliwości w GTA V wydają się nieograniczone. Naszym zdaniem, pozostawia kobieta The Sims oraz Second Life w oddaleniu w tyle. Tym, co różni GTA V od wspomnianych sytuacji jest, naturalnie, przymus. Na szczęście, mamy z nią do czynienia jeno podczas głównych misji. W wyniku tego, sam, jeśli nie miłujesz lejącej się juchy, GTA V przyniesie Ci wielu godzin wyśmienitej zabawy.
GTA V to rozrywka wyjątkowa. Jej część, fabuła, grafika, detale, możliwości… wszystko w GTA V robi nieopisane wrażenie. Co prawda, troszkę przeszkadzała nam zbyt mała font na początku gry, aliści poza tym, GTA V (co najśmieszniejsze, niektórzy gracze piszą zwrot gieta 5 co jest nawet zabawne, ale do przyjęcia) jest perfekcyjna. Gdyby 1 października GTA Online będzie czynić tak dobrze, gdy w trybie single player, to bez wahania ochrzcimy ją mianem gry wszechczasów.